Projektowanie sklepów internetowych

Specialiści FreeCart.pl, mogą dostosować Państwa sklep do idywidualnych wymagań. Możemy dodać system filtrów, zmienić układ sklepu, stworzyć idywidualną grafikę, zaprojektować funkcje "wymyślone" przez klienta.

Jednak każda platforma SaaS jest zamknięta w pewnych ramach funkcjonalnych których przekroczyć nie można. Zadaj nam pytanie, aby uzyskać odpowiedz, czy daną funkcję możemy dla Ciebie wykonać.

Jeśli interesują Państwa bardzo niestandardowe aplikacje do sprzedaży internetowej, które niekoniecznie nie muszą być typowym sklepem internetowym polecamy Państwu ofertę projektowanie sklepów internetowych przez Prosklepy.pl.

Jako niestandardowe aplikacje rozumiemy np.:

 

To do jeszcze odróżnia system SaaS w którym działamy, od systemów w 100% dedywkoanych takich jak prosklepy.pl to forma rozliczeń. Istnieją plusy i minusy w obu wariantach. Dla cześci klientów wariany SaaS bedzie lepszy od jedno razowej płatności i na odwrót.


Poniżej porównianie sklepów wykonanych w oparciu o model SaaS i tych w oparciu o model dożywtoniej licnecji lub przekazania praw autorskich.

Wariant SaaS (np. freecart.pl)

Wariant dożytowniej licencji (np. prosklepy.pl)

PROPAGE
Szczecin, ul. Willowa 20/1

e-mail: biuro@freecart.pl